EINAR JOLIN. Olja på duk.

EINAR JOLIN. Olja på duk.
1480978. EINAR JOLIN. Olja på duk.

Interiör med sittande kvinna, signerad och daterad 1955, 61x50 cm.

Mindre ytslitage.

Einar Jolin (1890–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besök: 4 446