BYRÅ, grön, specialserie, enligt uppgift Alsterbro, 1900-tal.

1480841. BYRÅ, grön, specialserie, enligt uppgift Alsterbro, 1900-tal.

höjd 92 cm, bredd 94 cm, djup 51 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 342