LÄKARSKÅP, 1900-talets mitt.

LÄKARSKÅP, 1900-talets mitt.
148053. LÄKARSKÅP, 1900-talets mitt.

Senare bemålad. Stomme i trä. Inglasad överdel med dörrpar. Nederdel med lucka samt 2 lådor. Hyllplan i räfflat orginalglas. Infälld belysning på övre skåpsektionen. Bredd 85, djup 40, höjd 171 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 5 388