Senare bemålad. Stomme i trä. Inglasad överdel med dörrpar. Nederdel med lucka samt 2 lådor. Hyllplan i räfflat orginalglas. Infälld belysning på övre skåpsektionen. Bredd 85, djup 40, höjd 171 cm.
Bruksslitage, repor, märken.
Bruksslitage, repor, märken.