VAS, stengods, Edgar Böckman, Höganäsbolaget, signerad. 1900-talets första hälft.

147943. VAS, stengods, Edgar Böckman, Höganäsbolaget, signerad. 1900-talets första hälft.

Höjd, 20 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 20 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 887