Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Bordslampor
BORDSLAMPOR, ett par, furu, Uno Kristiansson, Luxus, 1960/70-tal.
1477689. BORDSLAMPOR, ett par, furu, Uno Kristiansson, Luxus, 1960/70-tal.
Total höjd 45 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Total höjd 45 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
1 332