PAUL KEDELV. Konstglas, Fantasia, Flygsfors, Signerad.

1477460. PAUL KEDELV. Konstglas, Fantasia, Flygsfors, Signerad.

Stor Fantasia med en höjd ca 47 cm.

Bruksslitage, bruksrepor under, nedslipad nagg på fotklack, möjligen kompletterad med senare signatur vid nedslipningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 751