ROLAND KEMPE. "Viva el Baile" vävd textil.

1477195. ROLAND KEMPE. "Viva el Baile" vävd textil.

Vävd signatur, 30x52 cm, numrerad 337/360 ex, utförd på Uddebos Designstudio
Bok om konstnären medföljer.

Bruksslitage.

Roland Kempe (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bok om konstnären medföljer.

Bruksslitage.

Roland Kempe (1907–1991)

Antal besök: 461