Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Vapen & Militaria
Skjutvapen
PISTOL, så kallad Weinberg pistol, 1800-tal.
1477188. PISTOL, så kallad Weinberg pistol, 1800-tal.
Längd 23 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 23 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
1 277