Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Övrigt
ELDGAFFEL, BLÅSBÄLG med mera, 4 st, 1900-tal.
1476967. ELDGAFFEL, BLÅSBÄLG med mera, 4 st, 1900-tal.
största längd 87 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
största längd 87 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
349