Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Serviser
ANNE NILSSON. GLAS, 4 st, Orrefors "Clown" sent 1900-tal.
1476701. ANNE NILSSON. GLAS, 4 st, Orrefors "Clown" sent 1900-tal.
höjd 19 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 19 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
714