LJUSSTAKAR, 3 st, Nilsjohan. 1960-tal.

147581. LJUSSTAKAR, 3 st, Nilsjohan. 1960-tal.

Kandelaber med 3 ljushållare, höjd 19 cm. 2 st ljusstakar, höjd 13 cm. Ljushållare och fot i mässing, svarta koniska skaft.

Bruksslitage. Fläckar. Anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 142