VALDEMAR CHRISTIAN SETOFT. Blandteknik.

1472782. VALDEMAR CHRISTIAN SETOFT. Blandteknik.

Den farlige alder pas på ho´det. Signerad. 23x24 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 749