SERVANDO CABRERA MORENO. Par.

SERVANDO CABRERA MORENO. Par.
1472765. SERVANDO CABRERA MORENO. Par.

Bläck på papper
Signerad och daterad 1979
49x64 cm.

Foxing. Papper med raster och skador. Det har inte granskats utanför ramen. Metall ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Bläck på papper
Signerad och daterad 1979
49x64 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 690