BORDSUR och ARMBANDSUR, 9 delar, 1900-tal.

147150. BORDSUR och ARMBANDSUR, 9 delar, 1900-tal.

Bordsur, Zenith, fodral av trä, höjd 21 cm. 9 st armbandsur, bl.a. Festiva, Exacta.

Bruksslitage. Bordsuret saknar en skruv och en uppdragare har ett vridörat lös. En av armbandsuren saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 973