PARTI ALLMOGE, trä, 18/1900-tal.

147036. PARTI ALLMOGE, trä, 18/1900-tal.

Tråg, originalfärg, längd 57,5 cm.
Smörkyrka, höjd 10 cm.
Svepask, höjd 7,5 cm, märkt P.H. 1970.

Slitage..

Gör en kostnadsfri värdering!

Smörkyrka, höjd 10 cm.

Slitage..

Antal besök: 741