Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
TRAPPALL, lackerad metall/bok, 1900-talets mitt.
1469210. TRAPPALL, lackerad metall/bok, 1900-talets mitt.
Höjd 64 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 64 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
698