STORT PARTI KARAFFER 23-stycken, glas, mestadels 1900-tal.

1467828. STORT PARTI KARAFFER 23-stycken, glas, mestadels 1900-tal.

Höjd 16-.34 cm.

10 karaffer saknar propp. 7 udda lösa proppar medföljer.
Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16-.34 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 424