DALAHÄSTAR, 2 st, allmoge, 1900-talets första del.

146721. DALAHÄSTAR, 2 st, allmoge, 1900-talets första del.

Polykromt bemålade. Höjd 16,5 respektiv 17,5 cm.

Slitage. Färgbortfall. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 866