SKÅP, ek, renässans stil, 1900-tal.

1466844. SKÅP, ek, renässans stil, 1900-tal.

Bredd 135 cm, djup 55 cm, höjd 230 cm.

Slitage och märken, en list lös
Ett övre ornament limmat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett övre ornament limmat.

Antal besök: 733