BRÄNNVINSPLUNTA, firma Svenskt Tenn.

1466705. BRÄNNVINSPLUNTA, firma Svenskt Tenn.

Design Nils Fougstedt och Robert Hult 1931/32, modell 1576, denna stämplad 1936 med änglamärket, höjd 13,5 cm.

Slitage, korken utan dragring, buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 310