CURT ASKER. Färglitografi.

1465635. CURT ASKER. Färglitografi.

Abstrakt komposition. Signerad samt numrerad 96/150 ex
37x57 cm.

Mindre ytslitage.

Curt Asker (1930–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

37x57 cm.

Mindre ytslitage.

Curt Asker (1930–2015)

Antal besök: 334