MODELLBÅT, trä, 1900-talets andra.

146494. MODELLBÅT, trä, 1900-talets andra.

Längd 65 x 55 cm.

Slitage, repor, märken. Häftmassa på stativ.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 65 x 55 cm.

Antal besök: 554