RICHARD BJÖRKLUND. Olja på pannå.

1464242. RICHARD BJÖRKLUND. Olja på pannå.

Spansk lantgård. Signerad 33x42 cm.

Mindre ytslitage.

Richard Björklund (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Richard Björklund (1897–1974)

Antal besök: 336