KJELL ENGMAN, vaser, 2 st, glas, "Catwalk", Kosta Boda.

1460238. KJELL ENGMAN, vaser, 2 st, glas, "Catwalk", Kosta Boda.

Höjd ca 23 - 36 cm. Märkta i botten.

Bruksslitage, den mindre med nagg.

Antal besök: 274