OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk.

1460181. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk.

Naivistiskt kustlandskap med personer och boskap. Osignerad
46x55 cm.

Ram saknas. Något löst spänd duk samt krackelyr förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x55 cm.

Antal besök: 174