Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
SLEV SAMT SIL, mässing, 17/1800-tal.
1459728. SLEV SAMT SIL, mässing, 17/1800-tal.
Längd 29-34 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 29-34 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
578