BÉRGERE, rokokostil, 1900-tal.

1459508. BÉRGERE, rokokostil, 1900-tal.

Bredd 70 cm, djup 80 cm, höjd 110 cm.

Slitage, klädsel med hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, klädsel med hål.

Antal besök: 421