Ur med sekundvisare. Stål, ref. 2754-1. Cal 266. Verknr. 14263191. Diameter urtavla 29,4 mm. Diameter klocka 36 mm med krona.
Slitage. Repor på glaset.
Slitage. Repor på glaset.