PARIT LEKSAKER, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

145945. PARIT LEKSAKER, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Grönt dragspel, längd 19 cm.
Armborst med pil, trä, längd 23 cm.
Roulettehjul med kula, med spelplan, marker och regler.
Lergök.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönt dragspel, längd 19 cm.
Lergök.

Slitage.

Antal besök: 981