KAFFEKANNOR, 2 st, Oman. 1800-tal.

145849. KAFFEKANNOR, 2 st, Oman. 1800-tal.

Koppar samt mässing, höjd 42-47 cm.

Slitage, stora kannan med löst lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 081