Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Teknika & Nautika
KOMPASS, mässing, "Stanley London" 1900-tal.
1456540. KOMPASS, mässing, "Stanley London" 1900-tal.
Låda medföljer, 6 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Låda medföljer, 6 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
624