SERVERINGSVAGN / TEVAGN, Teak, 1960-tal.

145621. SERVERINGSVAGN / TEVAGN, Teak, 1960-tal.

Bredd 72, djup 45, höjd 50 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 746