FÅTÖLJER, 1 par, Dux, 1940/50-tal.

145553. FÅTÖLJER, 1 par, Dux, 1940/50-tal.

Orange tygklädsel, armstöd och benstomme i björk. Höjd ca 88 cm.

Slitage, luddig textil på vissa ställen. en knapp saknas på vardera ryggstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 891