1453817. ELMER HEMMINGSHOLT. Stilleben med flaskor, olja på duk, signerad Elmer H. 79.

Höjd 60x81 cm.

Smärre fläckar i ovankant.

Höjd 60x81 cm.

Smärre fläckar i ovankant.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1453817

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 221