ALICE NORDIN. Skulptur, brons, signerad, tidigt 1900-tal.

145279. ALICE NORDIN. Skulptur, brons, signerad, tidigt 1900-tal.

Jubileumsskulptur "Söderberg & Haak 1865-1916". Höjd 17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 026