BOKSTÖD, gips, proviniens, sannolikt tidigt 1900-tal.

1452715. BOKSTÖD, gips, proviniens, sannolikt tidigt 1900-tal.

höjd 16 cm
Enligt påskrift köpt på auktion efter Martha Lundholm, Teaterdirektör på Vasateatern Stockholm.

nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 16 cm

nagg.

Antal besök: 1 928