SABEL, Luftwaffe Schwert, Tyskland 1900-tal, med svart skinnbalja.

14527. SABEL, Luftwaffe Schwert, Tyskland 1900-tal, med svart skinnbalja.

Tyska flygvapnet WW2, Längd 93,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 7 242