DRAGKISTA, bemålat och förgyllt trä, Louis XVI, 1800-tal.

1452662. DRAGKISTA, bemålat och förgyllt trä, Louis XVI, 1800-tal.

Bredd 125 cm, djup 56,5 cm, höjd 131 cm.

Slitage, märken och repor
En låda med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken och repor
En låda med avslag.

Antal besök: 436