CHIFFONJE, alm med intarsia, 18/1900-tal.

1452644. CHIFFONJE, alm med intarsia, 18/1900-tal.

Bredd 107 cm, djup 52 cm, höjd 162 cm.

Ett bakben delvis knäckt, slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 496