SOFFBORD, metall med travertin skiva, 1900-tal.

1451212. SOFFBORD, metall med travertin skiva, 1900-tal.

Mått 80x80 cm, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 80x80 cm, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 535