Väska i brunt skinn med beslag av mässingsfärgad metall. Justerbar axelrem. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 35 x 30 x 6 cm.
Bruksslitage, märke.
Bruksslitage, märke.