PARTI GLAS, 2 delar, bl.a. Bengt Edenfalk, Skurf, 1900-talets sista kvartal.

145020. PARTI GLAS, 2 delar, bl.a. Bengt Edenfalk, Skurf, 1900-talets sista kvartal.

Vas, "Spun", Bengt Edenfalk, höjd 33 cm. Figurin, "Mor", Göran Wärf familjen, 1970.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 744