VAS, Glaserat stengods, Carl Harry Stålhane, Designhuset, 1970-tal.

145017. VAS, Glaserat stengods, Carl Harry Stålhane, Designhuset, 1970-tal.

Höjd 18 cm.

Bruksslitage. Lätt krakelyr i glasyren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Antal besök: 910