PARTI GLAS, 2 st, skål samt kupa på fat, 18/1900-tal.

145010. PARTI GLAS, 2 st, skål samt kupa på fat, 18/1900-tal.

Båtformad skål på fot med slipad dekor (Kristall), höjd 19 cm. Kupa på fat (Pressglas) diameter 22 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 1 243