SKOLPLANSCHER, 2 st, svenska växter, 1900-talets första hälft.

144791. SKOLPLANSCHER, 2 st, svenska växter, 1900-talets första hälft.

Blåsippa och Hästhov. Mått 100,5 x 69,5 cm.

Slitage. Blåsippa skanar metall hörn. Hästhov ett hörn skadat. Rivmärke på motsatt hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 192