BYRÅ med stenskiva, rokoko-stil,Ryds möbler, Nybro, 1900-tal.

1447132. BYRÅ med stenskiva, rokoko-stil,Ryds möbler, Nybro, 1900-tal.

höjd 65 cm, bredd 67 cm, djup 34 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 303