BULJONGKOPPAR MED FAT, 18 delar, porslin, "Rown Devon", England.

1446052. BULJONGKOPPAR MED FAT, 18 delar, porslin, "Rown Devon", England.

9 st buljongkoppar
9 st underfat.

Krackelerade, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 st buljongkoppar
9 st underfat.

Krackelerade, slitage.

Antal besök: 297