KARMSTOL, tidigt 1900-tal, björk.

1445801. KARMSTOL, tidigt 1900-tal, björk.

Höjd ca 80 cm
Bredd ca 63 cm
Djup ca 53 cm.

Bruksslitage.

Höjd ca 80 cm
Bredd ca 63 cm
Djup ca 53 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 448