PARTI PORSLIN, 9 delar, porslin, Royal Copenhagen, Danmark.

1445259. PARTI PORSLIN, 9 delar, porslin, Royal Copenhagen, Danmark.

Såsskål, gräddkannor, skål mm.

Mindre ytslitage
Skål musselmalen kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage
Skål musselmalen kantnagg.

Antal besök: 372